Vols saber si aquest organisme disposa de secretari/ària, interventor/ora i/o tresorer/era i qui són? Aquest és el lloc on en trobaràs més detalls.

Nom del tècnic Càrrec Correu electrònic Telèfon Prioritat
Sandra Pinos Martinez Secretària amb habilitació nacional secretaria@angles.cat 972420058 1
Leonor Martinez Lacambra Interventora amb habilitació nacional lmartinez@angles.cat 972420058 2
Anna Puig Puigcorbe Tresorera amb habilitació nacional apuig@angles.cat 972420058 3
Eugenia Iglesias Berini Coordinadora de Serveis Territorials i TAG Jurídica eiglesias@angles.cat 972420058 4
Elisabet Pascual Pich Arquitecta epascual@angles.cat 972420058 5
Xavier Serra Serinyà Enginyer xserra@angles.cat 972420058 6
Clara Simon Bosch Arquitecta tècnica csimon@angles.cat 972420058 7
Nerea Aparicio Serrano Tècnica de Gestió de l'àrea de Serveis Econòmics naparicio@angles.cat 972420058 8
David Rojas Rebato Tècnic de Gestió de l'àrea de Secretaria i Contractació drojas@angles.cat 972420058 9