Qui governa? Aquestes són les persones que formen part de l'equip de govern i que, per tant, estan al capdavant de l'organització. Hi trobaràs quins càrrecs ocupen i les matèries de què són responsables.

0 Registres carregats

Consell Plenari:

President 

Sr. Josep Fermí Santamaria Molero, Diputació de Girona

Vicepresident primer      

Sr. Joan Català Pagès, Consell Comarcal del Baix Empordà

Vicepresident segon                  

Sr. Lluis de Manuel Rimbau Muñoz, Consell Comarcal del Gironès

 

Vocals: 

Sr. Joan Caner Fernández , Ajuntament de Calonge

Sr. Emili Mató Palós, Ajuntament de Cassa de la Selva

Sra. Dolors Guirado Iruela, Ajuntament de Castell-Platja d'Aro                             

Sr. Daniel Cornellà Detrell, Ajuntament de Celrà

Sra. Elisabet Alsina Hugas, Ajuntament de Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura

Sr. Narcís Sastre Fulcarà, Ajuntament de Girona                                                

Sr. Carles Pagès Sala, Ajuntament de Juià                                                     

Sra. Gemma Pascual Fabrellas, Ajuntament de La Bisbal d'Empordà                          

Sr. Xavier Vilella Bayé, Ajuntament de Llagostera                                          

Sr. Josep M. Vidal i Vidal, Ajuntament de Llambilles                                           

Sr. Albert Peracaula Boschsacoma, Ajuntament de Madremanya                                      

Sr. Carles Salgas Padrosa, Ajuntament de Mont-ras                                             

Sr. Xavier Rangel Martínez, Ajuntament de Palafrugell                                          

Sr. Xavier Lloveras Balmaña, Ajuntament de Palamós                                             

Sra. Ma Angels Vilà Sastre, Ajuntament de Sant Martí Vell                                   

Sr. Joan Alcalde Alonso, Ajuntament de Santa Cristina d'Aro                           

Sr. Marc Garcia Garrido, Ajuntament de Torrent                                               

Sr. Rufino Guirado Iruela, Ajuntament de Vall-llobrega                                       

Sr. Pere Cabarrocas Sitges, Ajuntament de Quart                                                  

Sr. Rufino Guirado Iruela, Consell Comarcal del Baix Empordà                          

Sr. Robert Mundet Anglada, Consell Comarcal del Gironès                                   

Sr. Lluís Costabella Portella, Diputació de Girona                                                  

Sr. Ferran Miralles Sabadell, Departament de Territori i Sostenibilitat                     

Sr. Jaume Vicens Perpinyà, Departament de Territori i Sostenibilitat  

 

Comissió Executiva:

President 

Sr. Josep Fermí Santamaria Molero, Diputació de Girona

Vicepresident primer      

Sr. Joan Català Pagès, Consell Comarcal del Baix Empordà

Vicepresident segon                  

Sr. Lluis de Manuel Rimbau Muñoz, Consell Comarcal del Gironès

 

Vocals: 

Sra. Elisabet Alsina Hugas, Ajuntament de Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura            

Sra. Gemma Pascual Fabrellas, Ajuntament de La Bisbal d'Empordà                          

Sr. Xavier Rangel Martínez, Ajuntament de Palafrugell                                          

Sr. Emili Mató Palós, Ajuntament de Cassà de la Selva                                       

Sr. Daniel Cornellà Detrell, Ajuntament de Celrà                                                  

Sr. Jaume Vicens Perpinyà, Departament de Territori i Sostenibilitat  

 

Consell de Cooperació:

Colla Excursionista de Quart

Centre de la Propietat Forestal de Catalunya

ADF Puig d’Arques

ADF Gavarres Nord

ADF Sant Martí Vell, Juià i Celrà

ADF Quart 

ADF Gavarres Marítima

ADF Girona

Associació d’Amics de les Gavarres

Colla Excursionista Cassanenca 

Associació de Naturalistes de Girona

Societat de Caçadors de les Gavarres

Agrupació Excursionista Palafrugell

Centre Excursionista Baix Empordà

Associació d’Amics de Fitor

Agrupació Esportiva de Cacera  “Senglaners de la Bisbal”

Ateneu Popular de Calonge

Club Alpí Palamós

 

Funció Tècnica


Director: Oriol Armet Unzeta

Secretari: Secundino Fernández Suárez

Interventora: Yolanda Maria Toral Morente