No saps com pots comunicar-te amb aquest ens? Aquí trobaràs els diferents canals d'atenció ciutadana que tens al teu abast.

Els canals d'accés són:

  • Accés electrònic a través d'internet : http://comapedra.cat
  • Atenció presencial a les oficines de l'Ajuntament

          Pl. de l'Ajuntament, 1

          (25284) la Coma i la Pedra

  • Atenció telefònica: 973492378 /671960409
  • per correu electrònic: ajuntament@comapedra.cat

 

Horaris d'atenció al públics: de Dilluns a Divendres de 9:00h  a 13:00h

Canal directe amb els regidors:

Ramon Costa Guinó : alcaldia@comapedra.cat

Joan Ruiz Solé: joan.ruiz@comapedra.cat

Maria Serra Llaugi: maria.serra@comapedra.cat

Antoni Cruz Díaz: antoni.cruz@comapedra.cat

Gerard Bajona Masanes: gerard.bajona@comapedra.cat

Mª Dolors Blancafort Vilanova: dolors.blancafort@comapedra.cat